15 lutego 2018
Team Hurom 2018 – Mateusz Manowski
22 lutego 2018

Grono orlików w naszym zespole będzie szersze w porównaniu do poprzedniego sezonu. W Teamie Hurom w tym roku rozwijać się będzie między innymi Dawid Kloc.

19-latek z Katowic w ubiegłym sezonie reprezentował dwie ekipy – TC Chrobry Scott Głogów i Dar-Bud Team. Miał możliwość startu w największych polskich wyścigach zaliczanych do UCI Europe Tour. Dzięki temu zebrał doświadczenie, które może wykorzystać w żółto-czarnych barwach. Pokazał się we wrześniowym Grand Prix Polski, gdzie spróbował samotnej ucieczki. Startował również w wyścigach młodzieżowych – wygrał Mistrzostwa Małopolski rozgrywane w Malcu, a w Pucharze Wójta Gminy Przeciszów zajął drugie miejsce. Na swoim koncie ma także klasyfikację górską wyścigu “Niemen”, którą zdobył w 2016 roku.