Team Hurom 2018 – Dawid Kloc
19 lutego 2018
Team Hurom 2018 – Mikołaj Konieczny
12 marca 2018

Kolejnym rozwijającym się w naszym zespole zawodnikiem będzie Mateusz Manowski. 18-letni góral całą swoją dotychczasową przygodę z kolarstwem spędził w LU UKS Pszczyna, a teraz będzie walczył o jak najwyższe lokaty dla Teamu Hurom.

Największym osiągnięciem jednego z najmłodszych zawodników naszego teamu jest zdobycie na karkonoskich szosach Górskiego Mistrzostwa Polski w 2014 roku w kategorii juniora młodszego. W tym samym sezonie wygrał w swoim przedziale wiekowym Memoriał Stanisława Szozdy rozgrywany w Prudniku. W następnym roku zajął czwarte miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas Pucharu Polski w Gostyniu, a na Memoriale Stanisława Szozdy ponownie stanął na podium, tym razem na drugim stopniu. W 2016 zdobył trzecie miejsce w wyścigu o Wielką Nagrodę Bełchatowa. Tę samą lokatę wywalczył w kryterium ulicznym w Imielinie. W ubiegłym sezonie w wyścigu Cena Krupiny zaliczanego do Pucharu Słowacji był dziewiąty w klasyfikacji elity, a wśród juniorów zajął trzecią pozycję. Niecałe dwa miesiące później wygrał kryterium uliczne w Wieluniu.